Interiérová čistička vzduchu a ionizátor Kalorik TKG AP 2000 basic

Kód: 931
Neohodnotené
Značka: Kalorik
€319,90 €266,58 bez DPH
Skladom (1 ks)
Použitie vnútorného čističa vzduchu zlepšuje kvalitu vášho zdravia. Kalorik TKG AP 2000 je štýlový, dekoratívny produkt, ktorý poskytuje komplexné riešenie na čistenie vzduchu vo vašej domácnosti. Má 7 stupňov čistenia, ktoré dokonale ochraňujú vaše prostredie. Záporný ionizátor produkuje až 50 miliónov aniónov na cm3! Pomocou čističky vzduchu AP 2000 získate vo vašom domove, či v práci čistejšie a zdravšie ovzdušie.

Detailné informácie

1
INDIVIDUÁLNA CENOVÁ PONUKA
2
ODBORNÉ PORADENSTVO
4
ZASTÚPENIE VÝROBCOV

Podrobný popis

Pomocou čističky vzduchu Kalorik TKG AP 2000 získate vo vašom domove, či v práci čistejšie a zdravšie ovzdušie.
Vďaka senzoru z Japonska, veľmi presne a s vysokou citlivosťou rozpoznáva kvalitu vášho ovzdušia a automaticky prispôsobí svoj výkon znečisteniu. Permanentne vás o tom informuje na displeji a zmenou farby podsvietenia.

Súčasný stav globálneho znečistenia ovzdušia nie je optimistický, koncentrácie tuhých častíc, oxidu uhličitého a síry často prekračujú štandardy. Obyvatelia mesta strávia každý deň 70-90% svojho času v uzavretých priestoroch. V tejto situácii je kvalita ovzdušia v miestnosti pre zdravie mimoriadne dôležitá. Podľa správy Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) takmer polovica svetovej populácie trpí znečistením vzduchu v uzavretých priestoroch.

Organické znečisťujúce látky, ako sú baktérie, vírusy, prach, roztoče, peľ, vlasy a chlpy domácich zvierat a ľudí, sú veľmi malé, ale rýchlo sa rozptýlia vo veľkých priestoroch. Môžu spôsobiť alergické reakcie, ako sú kýchanie, podráždenie očí, kašeľ, astma, atď. Závažnejšie znečistenie sa týka nábytku a vnútorného vybavenia, ktoré emitujú formaldehyd, benzén atď. Doba odparovania formaldehydu je od 1 do 10 rokov. Vdychovanie formaldehydu počas dlhého časového obdobia vedie k zníženej schopnosti pamäte u detí, k slabnutiu zraku, k zvýšenému riziku leukémie, k rôznym menštruačným poruchách a vrodeným chybám u plodov a dojčiat.

Použitie vnútorného čističa vzduchu zlepšuje kvalitu vášho zdravia. Kalorik TKG AP 2000 je štýlový, dekoratívny produkt, ktorý poskytuje komplexné riešenie na čistenie vzduchu vo vašej domácnosti. Má 7 stupňov čistenia, ktoré dokonale ochraňujú vaše prostredie.

Prvým krokom je filter na uvoľnenie hliníkových zliatin s viacvrstvovou sieťovinou, ktorá má vysokú schopnosť zachytávania prachu, filtruje veľké častice prachu, alergénov, vlasov a peľu.

Druhým stupňom je studený katalytický filter, ktorý rozkladá rôzne toxické plyny, ako je formaldehyd, pri izbovej teplote a premieňa ich na oxid uhličitý a vodu, ktoré nie sú škodlivé pre ľudí a súčasne zabíjajú baktérie a vírusy.

Treťou etapou je filter vyrobený z netoxického nanokryštalického materiálu, ktorý má vysokú účinnosť odstraňovania formaldehydu. Katalytický proces sa prirodzene vyskytuje na dispergovanie toxických plynov, a preto zostáva účinný dlhý čas.

Antibakteriálny bavlnený filter je štvrtý krok čistenia - špeciálna netkaná textília s malým priemerom vlákien, má veľa vlastností, ktoré zaisťujú antibakteriálne prostredie, zároveň sú odolné voči vlhkosti, plesni.

HEPA filter je zodpovedný za piaty krok čistenia, je vyrobený z harmonického skleneného sintrovaného obloženia, ktorý dokáže filtrovat jemné častice s priemerom väčším ako 20 nm, zastaviť plesne a baktérie, znečisťujúce látky PM 2,5, alergény a niektoré vírusy. Tento filter môže dosiahnuť 99,9% účinnosť filtrovania.

Šiesty stupeň používa vlnovú dĺžku 365 nm na sterilizáciu ultrafialovým svetlom. Bakteriálna DNA sa rozkladá tak, že interakcie medzi nukleovými kyselinami a proteínmi sa rozkladajú tak, aby baktérie boli zahubené.

Siedmy stupeň je ionizačné čistenie, ktoré emituje anióny s malým priemerom, ktoré nielen odstraňujú prach a zabíjajú baktérie, ale tiež uľahčujú syntézu a ukladanie vitamínov v ľudskom tele.

Čistička vzduchu KALORIK je vysokovýkonný čistiaci prostriedok, ktorý intenzívne pracuje v každom štádiu čistenia. Dokáže absorbovať nerozpustné nečistoty, odstraňovať toxické plyny, zabíjať baktérie a uvoľňovať anióny. S vyspelou technológiou môžete účinne zlepšiť kvalitu vzduchu v interiéri.

Rýchlosť čistenia sa nastavuje automaticky podľa úrovne znečistenia ovzdušia. Signálne svetlo mení farbu v závislosti od stupňa kontaminácie. Červená znamená vysokú úroveň znečistenia prachom, žltá – mierne znečistenie a zelená znamená čistý vzduch. Elektronickou kontrolou filtra uvidíte, koľko hodín váš prístroj pracuje a indikátor vám pripomenie, aby ste filter po uplynutí 1500 hodín vymenili.

Nastavte čas, po ktorom sa zariadenie automaticky vypne. Pre bezpečnosť Vašich detí má zariadenie rodičovský zámok. Funkcia spánku posyktuje tichú prevádzku a displej vás v noci neobťažuje. Zariadenie má mnoho bezpečnostných systémov zabraňujúcich nesprávnemu používaniu čističky vzduchu.

Čištička vzduchu KALORIK bola navrhnutá s najnovšími technológiami. Jej dizajn je zameraný na pohodlie a potreby človeka. Každodenný život začína dýchaním a starostlivosť o Vaše zdravie sa začína zlepšovaním kvality ovzdušia.

Táto čistička ponúka okrem moderného dizajnu a detského zámku 7- stupňovovú filtráciu:
1. hliníkový umývateľný filter-zachytáva veľké častice, prach, vlasy...
2. filtračný katalyzátor s nízkou teplotou - absorbuje formaldehyd(súčasť spalín naftových motorov,
spôsobuje karcinóm), benzene, TVOC
3. filter na odstránenie formaldehydu - odstraňuje formaldehyd rýchlo a účinne
4. antibakteriálny filter- odstraňuje jemné častice, roztoče a mikróby
5. HEPA filter - eliminuje prach, alergény a baktérie
6. ultrafialová sterilizácia - rapídne zabíja vírusy a baktérie, na základe rozkladu ich DNA
7. dvojité ionizačné čistenie - zlepšuje kvalitu vzduchu a má viacere pozitívne zdravotné účinky

Svojimi bohatými funkciami, pohodlným ovládaním si Vás táto novinka určite získa. Urobte niečo pre seba a oddnes dýchajte čistejší a zdravší vzduch.

VIDEO

Charakteristika a technické údaje:

Filter častíc: od 0,1 μm čo znamená, že zachytáva i respiračné vírusy SARS-Cov2 veľké 0,12-0,20 μm
Účinnosť: 321 m3 / h
Anióny: 50 miliónov kusov / cm3
PM2,5: 99,9%
Menovitý výkon: 80W
Napätie: 220 V / 50 Hz
Hluk (nízky): 18-54,2 dB
Teleso: ABS
Hmotnosť: 8,0 kg
Ochrany: detský zámok, panelový spínač
Plocha: 22 - 38 m2
Pre priestory až 100m3
Veľkosť: 37x19,5x65 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: TZB z ponuky 4E progres
Hmotnosť: 8.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: