Trio-infražiaričov IRS 2005 na stojane

Kód: 1118
Novinka
Neohodnotené
Značka: TROTEC
€319,90 €266,58 bez DPH
Skladom (1 ks)
Teplo a pohoda skombinovaná do štýlového infračerveného ohrievača. Vychutnajte si príjemné letné teploty na balkóne, terase, alebo v komerčnom exteriérovom cateringu s infračerveným ohrievačom IRS 2005, ktorý svojim prevedením vyčnieva z radu. Dômyselne navrhnutý 3-krídlový infračervený ohrievač bol špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval príjemné všestranné teplo pre skupiny osôb pri sedení na záhrade, pri stoloch v krytom vonkajšom stravovacom priestore, pri predajných stánkoch, barových stoloch, alebo pri exteriérových výstavných stánkoch. Sálavé vykurovacie teleso, ktoré možno použiť ako samostatne stojace, alebo na dáždniku (slnečníku) pripevnené zariadenie, zaberá málo miesta a pritom vyžaruje teplo na základe prirodzeného princípu slnka.

Detailné informácie

1
INDIVIDUÁLNA CENOVÁ PONUKA
2
ODBORNÉ PORADENSTVO
4
ZASTÚPENIE VÝROBCOV

Podrobný popis

NEZÁVISLÉ KÚRENIE IRS 2005
3-krídlový infražiarič s tromi stupňami ohrevu (max. 2 000 W) pre hodiny príjemného tepla v exteriéri!

Minimálne nároky na priestor, maximálny komfort vykurovania

Premyslený dizajn IRS 2005 presvedčí z hľadiska estetiky, funkčnosti a bezpečnosti. Ohrievač, ktorý je vyrobený z hliníka odolného voči poveternostným vplyvom a je odolný voči striekajúcej vode podľa triedy ochrany IP34, je možné nastaviť v niekoľkých jednoduchých krokoch. Nevýklopná základňa z matného hliníka zaručuje bezpečné státie. Protišmykové uchytenie na kvalitnú nerezovú tyč prebieha bez náradia pomocou aretačnej skrutky otočného gombíka.

2 v 1: Možno použiť ako samostatne stojaci ohrievač a ohrievač umiestnený na slnečníku

Chceli by ste používať IRS 2005 v kombinácii so slnečníkom? Nie je nič jednoduchšie, pretože dizajn štýlového 3-krídlového sálavého ohrievača umožňuje nielen jednoduché pripevnenie na dodávanú nerezovú tyč, ale aj na akýkoľvek slnečník alebo gastro dáždnik (vhodný pre Ø 2,5 cm - 6 cm). To šetrí miesto a navyše vyzerá neskutočne dobre. Ochranné mriežky na výhrevných krídelkách zabraňujú priamemu kontaktu medzi tkaninou sita a výhrevnými telesami. Jeho opticky výnimočná konštrukcia vrtule s výhrevnými ramenami, ktoré možno vertikálne nastaviť o 90°, ktoré je možné navyše plynule skladať a vyklápať, zaručuje intenzívne 360° všestranné teplo vo všetkých smeroch. Výhrevnosť troch výhrevných telies možno nastaviť podľa potreby. V prvom stupni ohrevu (700 W) sa zapne vyhrievacie rameno, v druhej úrovni (1 300 W) dve výhrevné ramená a v tretej a najvyššej výhrevnej úrovni (2 000 W) všetky tri ramená. V závislosti od počtu osôb môžu byť jednotlivé sedadlá alebo celé miesta na sedenie vybavené upokojujúcim teplom pod halogénovým infražiaričom. Sálavé teplo prichádza vždy tam, kde je skutočne potrebné. Výsledkom je, že stojací ohrievač IRS 2005 je mimoriadne energeticky účinný, aby poskytoval dostatočné, príjemné infračervené teplo pre plochy do 10 m². kde je to naozaj potrebné. Výsledkom je, že stojací ohrievač IRS 2005 je mimoriadne energeticky účinný, aby poskytoval dostatočné, príjemné infračervené teplo pre plochy do 10 m². kde je to naozaj potrebné. Výsledkom je, že stojací ohrievač IRS 2005 je mimoriadne energeticky účinný, aby poskytoval dostatočné, príjemné infračervené teplo pre plochy do 10 m².

Či už v profesionálnom cateringu, v súkromnej sfére alebo ako dočasné riešenie vykurovania v priestoroch podujatia – sálavé ohrievače IRS 2005 a IR 2005 SC presvedčia ako ekonomicky atraktívne riešenie vykurovania, aby ste si spríjemnili chvíle vonku po celý rok s príjemným teplom.

Okamžite citeľné teplo na pokožke
Príjemné tepelné vyžarovanie sálavého ohrievača cítiť na pokožke hneď po zapnutí. Na nastavenie intenzity tepla má IRS 2005 tri stupne ohrevu s výkonom 700 wattov, 1 300 wattov a 2 000 wattov, ktoré je možné regulovať pomocou dvoch prepínačov na ohrievači. Hrejivé infračervené žiarenie je generované neoslňujúcim halogénovým vykurovacím telesom bez narušenia okolitej atmosféry.

Infračervené teplo: Príjemné a prirodzené ako slnko

Infračervený žiarič IRS 2005 ohrieva svoje priame okolie podľa prirodzeného princípu slnka. Na rozdiel od zariadení s vykurovacími drôtmi, infračervené lúče IRS 2005 neohrievajú okolitý vzduch, iba povrchy a osoby, ktoré zasiahnu. Osvetlené predmety (napr. nábytok, steny a stropy) absorbujú teplo a ukladajú ho, aby ho postupne opäť uvoľnili. Objekty tak slúžia ako doplnkový zásobník energie a tepla – aj pri vypnutom zariadení, čím sa dodatočne zvyšuje účinnosť stojatého ohrievača IRS 2005. Tepelné žiarenie vytvára v lete na pokožke príjemný pocit teplého slnečného žiarenia.

Každý prežíva teploty inak. Naše individuálne vnímanie tepla je ovplyvnené napr. B. vzdialenosťou k zdroju tepla. Čím menšia je vzdialenosť k sálavému ohrievaču, tým menšia je osvetlená plocha - čím väčšia je vzdialenosť k radiátoru, tým väčšia je osvetlená plocha. Infračervený ohrievač IRS 2005 s výkonom 2 000 W sa odporúča pre zastrešené vonkajšie plochy s rozlohou cca 10 m². Uistite sa, že oblasť, ktorá sa má vyhrievať, je chránená pred vetrom, inak môže byť tepelný efekt neutralizovaný prúdením vzduchu.

Čisté ako príroda – bez akýchkoľvek rušivých emisií
Predovšetkým alergici a ľudia s citlivými dýchacími cestami pocítia výhody infražiariča a už bez neho nebudú chcieť byť. Na rozdiel od elektrických ohrievačov vzniká čisté okamžité teplo bez kondenzácie bez zvyšovania prachu, nepríjemných zvukov a nepríjemných pachov.

Výhody pre prax:

 • Infračervené teplo bez predhrievania
 • Rovnomerné a cielené rozloženie tepla
 • Čisté, nekondenzujúce teplo, bez zápachu a úplne bez hluku na rozdiel od plynových ohrievačov
 • Bez zvyšovania prachu, preto je vhodný pre alergikov
 • 3 stupne ohrevu, až 2 000 wattov tepelného výkonu
 • Vynikajúci a premyslený dizajn
 • Hliníkový stojan odolný voči poveternostným vplyvom
 • Jednoduchá montáž v niekoľkých krokoch
 • Vysokokvalitné halogénové infračervené vykurovacie trubice - cca 5000 hodín tepla bez oslnenia
 • Odolné voči striekajúcej vode (trieda ochrany IP34) pre kryté vonkajšie priestory
 • 360° všestranné teplo s individuálne uzamykateľnými výhrevnými ramenami
 • Priestorovo úsporný dizajn so sklopnými vyhrievacími ramenami
 • Možno použiť ako samostatne stojaci, alebo dáždnikový ohrievač
 • Vyžaduje len malý priestor
 • Energeticky efektívne teplo

V Nemecku je možnosť financovania nákupu preplácaná až do výšky 90 % štátom prostredníctvom preklenovacej pomoci IV. Platí pre spoločnosti v maloobchode, v sektore podujatí a kultúry, v hotelovom, cateringových službách. Veľkoobchodné a gastro spoločnosti, živnostníci a neziskové spoločnosti a organizácie môžu po poklese získať odstupňované dotácie až do výšky 90 % obstarávacích nákladov. Percento dotácie fixných nákladov závisí od výšky príslušného poklesu tržieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Krátkovlnné lineárne infražiariče
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: