Nástenný konvektor Dimplex DX 530 E

Kód: 2121
Neohodnotené
Značka: Dimplex
€129,90 €108,25 bez DPH €129,90 / 1 ks
Objednané

Výkonný elektrický nástenný konvektor zo série DX od firmy Dimplex je je vhodný ako na prechodné/ prídavné, tak i na stále vykurovanie malých a stredných miestností, ako sú napr. obytné kontajnery, mobilné kancelárie, chaty. Nástenné konvektory DX 5 sa výborne hodia i na vykurovanie špeciálnych miestností ako napr. kontajnerových kancelárií. Konvektory DX 5 môžete namontovať priamo na stenu. Vďaka 1,5 metra dlhému pripájaciemu káblu je zabezpečená rýchla a bezpečná inštalácia. Počas elektrického vykurovania konvektorom ticho prúdi studený vzduch zdola nahor a tak sa zohrieva. Miestnosť sa rýchlo a rovnomerne vykúri. Aj malé prístroje zo série DX sú i napriek kompaktnej stavbe prístroja vysokovýkonné. Otočným gombíkom si môžete navoliť dva stupne vykurovania a na displeji prístroja si môžete nastaviť týždenný program.
Pokiaľ ide o rýchle a pohodlné vykurovanie, konvektory sú najlepšou voľbou. Kompaktné a výkonné ohrievače sú pripravené na zasunutie do elektrickej zásuvky a s veľkoobjemovou cirkuláciou vzduchu sa postarajú o to, aby v každej miestnosti, v ktorej sú umiestnené, bolo príjemne teplo a tým aj pohodlie.

Detailné informácie

1
INDIVIDUÁLNA CENOVÁ PONUKA
2
ODBORNÉ PORADENSTVO
4
ZASTÚPENIE VÝROBCOV

Podrobný popis

Konvektor zo série DX od firmy Dimplex je vhodný ako na prechodné/ prídavné, tak i na stále vykurovanie malých a stredných miestností, ako ako sú napr. obytné kontajnery, mobilné kancelárie, chaty. Nástenné konvektory DX 5 sa výborne hodia i na vykurovanie špeciálnych miestností ako napr. kontajnerových kancelárií. Konvektory DX 5 môžete namontovať priamo na stenu. Vďaka 1,5 metra dlhému pripájaciemu káblu je zabezpečená rýchla a bezpečná inštalácia. Počas elektrického vykurovania konvektorom ticho prúdi studený vzduch zdola nahor a tak sa zohrieva. Miestnosť sa rýchlo a rovnomerne vykúri. Aj malé prístroje zo série DX sú i napriek kompaktnej stavbe prístroja vysokovýkonné. Otočným gombíkom si môžete navoliť dva stupne vykurovania a na displeji prístroja si môžete nastaviť týždenný program.
Pokiaľ ide o rýchle a pohodlné vykurovanie, konvektory sú najlepšou voľbou. Kompaktné a výkonné ohrievače sú pripravené na zasunutie do elektrickej zásuvky a s veľkoobjemovou cirkuláciou vzduchu sa postarajú o to, aby v každej miestnosti, v ktorej sú umiestnené, bolo príjemne teplo a tým aj pohodlie.

Charakteristika a technické údaje:
elektronický izbový termostat
samoučiaci sa automatický vykurovací systém "EcoStart"
2 stupne výkonu (2,0 a 3,0 kW)
5°C až 30°C
nastaviteľný týždenný program
1,5 m pripájací kábel
ochrana proti prehriatiu
klasický dizajn
jednoduché čistenie a rýchla montáž vďaka vyklápaciemu nástennému držiaku
výkon: 3000 W
rozmery(vxšxh): 383x710x123 mm
hmotnosť: 4,5 kg
stupeň krytia: IP20
trieda ochrany: I
napájanie: 230 - 240 V
farba: biela

Vďaka funkcií „EcoStart“ sa konvektor od užívateľa „naučí“, kedy je najefektívnejšie vykurovať. Táto vlastnosť spolu s elektrickou energiou z obnoviteľných zdrojov vytvárajú z nástenných konvektorov nemeckej spoločnosti Dimplex optimálne vykurovacie prístroje.

 

Napätie (V) 230
Výkon (W) 3000
Možnosť montáže na stenu áno
Termostat áno

Dodatočné parametre

Kategória: Konvenkčné vykurovanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.5 kg
? výkon: 3000 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: