Dizajnový samostatne stojací tanierový infražiarič IRS 3020

Kód: 1119
Novinka
Neohodnotené
Značka: TROTEC
€299,90 –40 % €179,90 €149,92 bez DPH
Na dotaz (1 ks)
Rýchle teplo pre vonkajšie stravovanie, terasu a balkónDizajnový stojací ohrievač IRS 3020 vyrobený z vysokokvalitného hliníka a nehrdzavejúcej ocele rýchlo zaistí príjemné teplo stlačením tlačidla aj pri mrazivých teplotách v chladnej zime. Domový balkón, krytú terasu alebo porovnateľné vonkajšie plochy je možné využívať celoročne. Bez mrznutia a bez toho, aby ste museli sledovať hodiny alebo teplomer. IRS 3020 vám poskytuje príjemne teplé teploty kedykoľvek počas dňa alebo v roku. Či už na útulnom grilovacom večere s priateľmi, na záhradnej párty alebo pri romantickej večeri pri mesačnom svetle za jasnej, hviezdnej noci – tenký infračervený ohrievač je univerzálne použiteľné a vizuálne príťažlivé riešenie vykurovania pri mnohých príležitostiach.

Detailné informácie

1
INDIVIDUÁLNA CENOVÁ PONUKA
2
ODBORNÉ PORADENSTVO
4
ZASTÚPENIE VÝROBCOV

Podrobný popis

Rýchle teplo pre vonkajšie stravovanie, terasu a balkón

Dizajnový stojací ohrievač IRS 3020 vyrobený z vysokokvalitného hliníka a nehrdzavejúcej ocele rýchlo zaistí príjemné teplo stlačením tlačidla aj pri mrazivých teplotách v chladnej zime. Domový balkón, krytú terasu alebo porovnateľné vonkajšie plochy je možné využívať celoročne. Bez mrznutia a bez toho, aby ste museli sledovať hodiny alebo teplomer. IRS 3020 vám poskytuje príjemne teplé teploty kedykoľvek počas dňa alebo v roku. Či už na útulnom grilovacom večere s priateľmi, na záhradnej párty alebo pri romantickej večeri pri mesačnom svetle za jasnej, hviezdnej noci – tenký infračervený ohrievač je univerzálne použiteľné a vizuálne príťažlivé riešenie vykurovania pri mnohých príležitostiach.

IRS 3020 predlžuje vonkajšiu sezónu v gastronómii

V gastronómii umožňuje robustný halogénový ohrievač odolný voči striekajúcej vode cenovo výhodné predĺženie vonkajšej sezóny a tým citeľný nárast tržieb vo vonkajšej gastronómii. Životné prostredie je chránené používaním nezávislého kúrenia, pretože na rozdiel od bežných terasových ohrievačov poháňaných plynom nedochádza k emisiám CO2 poškodzujúcim klímu. Ďalším plusovým bodom v prospech používania vizuálne príťažlivého IRS 3020 vo vonkajšom cateringu je jeho nízky rizikový potenciál. Zatiaľ čo plynové terasové ohrievače vždy predstavujú potenciálne nebezpečenstvo požiaru kvôli ich otvorenému plameňu, IRS 3020 nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo. Vyžaruje len čisté príjemné teplo!

Dvojstupňové 360° príjemné teplo s výkonom až 3 000 W

Reflektor v tvare hríba a stabilná základňa IRS 3020 sú vyrobené z matného trblietavého hliníka a teleskopická tyč dlhá cca 1,90 m je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Infražiarič, ktorý je v porovnaní s plynovými terasovými ohrievačmi príjemne ľahký a energeticky úsporný, ponúka dva výkonné stupne ohrevu (1 500 W / 3 000 W). Dve integrované 1 500 W halogénové infračervené trubice poskytujú dokonca 360° všestranné teplo bez akéhokoľvek času predhrievania. Okamžite znateľné na pokožke, bez predchádzajúceho zahrievania okolitého vzduchu a úplne bez akýchkoľvek rušivých pachov a zvukov. Optimálne podmienky na trávenie času vonku po celý rok pri príjemných a pohodlných teplotách.

S IRS 3020 slnko svieti 365 dní v roku

Dve vysokokvalitné halogénové infračervené trubice IRS 3020 vytvárajú teplo na prirodzenom princípe slnečného žiarenia. A je obzvlášť energeticky efektívny, pretože veľká časť spotrebovanej energie sa premieňa priamo na teplo. Nezohrieva sa okolitý vzduch, ale predmety a ľudia v bezprostrednej blízkosti infražiariča sálavé teplo pohlcujú, ukladajú a aj vyžarujú späť do okolia ako sekundárne žiarenie.

Teplo je distribuované nehlučne a bez dvíhania prachu pomocou dúchadla, čo znamená, že aj astmatici a alergici môžu voľne dýchať v bezprostrednej blízkosti sálavého ohrievača - pre dlhé, útulné a bezstarostné večery vonku!

Bezpečnosť na prvom mieste: s prepínačom a ochrannou mriežkou

Rozzúrené deti a domáce zvieratá môžu byť pri hre veľmi temperamentné. Ale aj v spoločnosti priateľov či hostí sa môže stať, že sa náhodou niečo prepadne. V nepravdepodobnom prípade, že by sa voľne stojaci ohrievač napriek stabilnej hliníkovej základni zakolísal, integrovaný prepínač okamžite preruší napájanie vykurovacieho telesa.

Sálavý ohrievač je navyše chránený proti striekajúcej vode a vniknutiu cudzích telies podľa triedy ochrany IP34. Pre dodatočnú bezpečnosť je vykurovacia trubica vybavená ochrannou mriežkou, aby sa zabránilo náhodnému kontaktu. Všade bezpečne a bezpečne. Cítiť sa dobre!

Dizajnový infražiarič IRS 3020 je dodávaný čiastočne zmontovaný. Stačí ho rozbaliť, zložiť v niekoľkých jednoduchých krokoch, pripojiť 1,75 metra dlhý napájací kábel so zástrčkou Schuko (CEE 7/7) a tenká dizajnová stojaca lampa vám poskytne príjemné teplo na neobmedzený a príjemný čas vonku.

Dizajnový stojací ohrievač IRS 3020 je flexibilné riešenie vykurovania pre príjemne teplé hodiny vonku. Môže byť použitý v súkromných domácnostiach a podnikoch.

Výhody pre prax:

 • Infračervené teplo bez predhrievania
 • Vysokokvalitné halogénové infračervené trubice
 • Jednotné všestranné teplo
 • 2 stupne ohrevu: 1 500 W / 3 000 W
 • Odolné voči striekajúcej vode (trieda ochrany IP34) pre kryté vonkajšie priestory
 • Ochranná mriežka proti dotyku vykurovacej trubice
 • Elegantný dizajn: hliníkový reflektor a základňa, tyč z nehrdzavejúcej ocele
 • Integrovaný prepínač v zariadení
 • Čistý, nekondenzujúci, bez zápachu a hluku
 • Bez zvyšovania prachu, preto je vhodný pre alergikov
 • Energeticky úsporné zariadenie - používate ho len vtedy ak treba!

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vo všeobecnosti
  Číslo položky 1.410.003.933
vykurovací výkon
  Úroveň 1 [kW] 1,5
  Stupeň 2 [kW] 3,0
elektrické hodnoty
  napájacie pripojenie 220-240V/50-60Hz
  Menovitá spotreba prúdu [A] 8.7
  odporúčaná poistka [A] 13
  Spotreba energie [kW] 3
elektrické pripojenie
  zástrčka konektora CEE 7/7
  dĺžka kábla [m] 1,75
ovládací panel
  LED displej
  LED displej
  dotykový ovládací panel
bytový dizajn
  nerezová oceľ (teleskopická tyč)
bezpečnostný prvok
  Trieda ochrany IP IP34
rozmer
  Dĺžka (bez obalu) [mm] 590
  Šírka (bez obalu) [mm] 590
  Výška (bez obalu) [mm] 2 090
hmotnosť
  (bez obalu) [kg] 11.5
VÝBAVA, VLASTNOSTI A FUNKCIE
funkcie a vybavenie
  Protipádový / preklápací vypínač ÁNO
  Vnútorná oscilácia (°) fiktívna
  Počet stupňov ohrevu 2
  Jednoduchá manipulácia DO
  Okamžité vykurovanie priamym infračerveným teplom do 1 minúty
  Počet halogénových / karbónových vykurovacích telies 2
  Bez vírenia prachu (vhodné pre alergikov) ÁNO
  Bez zápachový a tichý chod ÁNO
Mobilita prenosný stojan

 štandardné vybavenie

 voliteľne k dispozícii

 nie je k dispozícií

Dodatočné parametre

Kategória: Halogénové, karbónove a kremíkové IR
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
? výkon: 2000 W
diaľkové ovládanie: ÁNO
? stojan: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: