Teplomet IR 2010

Kód: 1000
Neohodnotené
Značka: TROTEC
€189,90 €158,25 bez DPH
Skladom (1 ks)
Ohrievač IR 2010 vás presvedčí všetkými výhodami série IR. Medzi ne patrí produkcie čistého a bezhlučného tepla bez kondenzácie a zápachu, rovnako ako rovnomerné a cielené rozloženie tepla bez predhrievanie. A alergikov určite poteší, že to všetko sa deje bez vírenie prachu.Ako moderné vykurovacie teleso produkuje prístroj priame teplo podľa prirodzeného princípu slnka. Pretože prevádza väčšinu použitej energie na priame teplo, je infražiarič napríklad v porovnaní s teplovzdušným ventilátorom obzvlášť energeticky účinný. Vďaka tepelnému výkonu 2 000 W ohrieva IR 2010 rýchlo a ekonomicky svoje priame okolie a vďaka nastaviteľnému sklonu o 90 ° si tento zdroj tepla môžete nastaviť v oboch smeroch.Infražiarič je preto ideálny ako záložný vykurovacie riešenie, pretože môže byť použitý kdekoľvek, kde je potreba bodové teplo: v kúpeľni, vo wellness priestoroch, pri pracovnom stole, v pivnici, v zimnej záhrade, pod slnečníkmi alebo markízami, na odkryté terase, v gastronómii či v stanoch a halách. Pre uvedenie do prevádzky stačí pripojovací kábel prístroja jednoducho zapojiť do najbližšej zásuvky.

Detailné informácie

1
INDIVIDUÁLNA CENOVÁ PONUKA
2
ODBORNÉ PORADENSTVO
4
ZASTÚPENIE VÝROBCOV

Podrobný popis

Infračervený ohrievač IR 2010 = 100% príjemné teplo pri 80% menej svetla = skutočný profesionál - bez dráždivého svetla, s dobrým pokrytím !

Profesionálny prístroj IR 2010 však dokáže ešte viac: vďaka zníženiu emisií svetla sa infražiarič nielen v domácnostiach, ale aj napríklad v gastronómii, postará o príjemné teplo a navodia atmosféru ako pri sviečkach. To je možné vďaka inovatívnym infračerveným trubiciam s krátkovlnným žiarením as nízkym oslnením, čo redukuje často rušivo vnímanej jasne červené svetlo až o 80% - pri rovnakej 100% tepelnej intenzite. Výsledkom je absolútne diskrétne svetlo, ktoré takmer neovplyvňuje existujúce nainštalované osvetlenie. S priemernou životnosťou až 5 000 hodín poskytuje IR 2010 príjemné teplo hneď počas niekoľkých vykurovacích sezón.

Prístroj s typom ochrany IP65 má štíhly, elegantný dizajn v odolnom hliníkovom puzdre. Infražiarič je zo všetkých strán chránený proti vode (IP65), a preto je vhodný pre všetku - vnútorné i vonkajšie - inštaláciu. Môžete ho kedykoľvek vystaviť akémukoľvek počasie (dážď, sneh atď.). Ideálne pre terasy, bary a hotely alebo všade tam, kde je potrebné vykurovať tiež vonku v daždi a snehu. Pretože to isté platí aj pre prach, môže byť prístroj bez obáv použitý aj v prašných dielňach a priemyselných halách.

Viac Vám napovie nasledujúce VIDEO

Praktické výhody:

Infračervené teplo bez predhrievanie
Rovnomerné a cielené rozmiestnenie tepla
Čisto, bez kondenzácie, bez zápachu a úplne bez hluku
Bez vírenie prachu, preto vhodný pre alergikov
Tepelný výkon až 2 000 Watt
Vysoko kvalitný, elegantný dizajn
Hliník odolný nepriaznivému počasiu
Vysoko kvalitné infračervené trubice s krátkovlnným osvetlením - 5 000 svetelných hodín s 80% redukciou svetla
Typ ochrany IP65 - profesionálne zariadenie chránené proti striekajúcej vode zo všetkých smerov
Nastaviteľný uhol sklonu - veľký dosah
Použiteľný v nekrytom vonkajšom priestore
Vhodný pre montáž na stenu
energeticky efektívne

Technické dáta:

Úroveň vykurovacieho výkonu max .: 2 kW
Napájacie napätie: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
Elektrická prípojka: CEE 7/7
Dĺžka kábla: 1,7 m
Rozmery (D x Š x V): 165 x 595 x 105 mm
Hmotnosť: 2,0 kg
Trieda ochrany: IP65

Dodatočné parametre

Kategória: Krátkovlnné lineárne infražiariče
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: