Exteriérový halogénový infražiarič Gerlach GL 7735

Kód: 1120
Novinka
Neohodnotené
€189,90 €158,25 bez DPH
Skladom (1 ks)
Vonkajší halogénový žiarič Gerlach GL7735 bol navrhnutý na špeciálne použitie v krytých altánkoch či na terasách, pričom nie je určený na vnútorné vykurovanie. Jednoduchá montáž, stačí vyvŕtať 8 mm do betónu, pričom súčasťou balenia sú všetky potrebné montážne prvky. Ohrievač je vybavený 3 stupňami ohrevu 900 W, 1 200 W a 2 100 W a vykurovacím telesom z uhlíkových vlákien, efektívne ohreje až 19 m2. Pre pohodlie užívateľov je zariadenie vybavené diaľkovým ovládaním a časovačom odpočítavaním do plánovanej doby prevádzky v rozsahu 1-7 hodín. Krytie IP24 je odolné voči striekajúcej vode. Estetické spracovanie, jednoduché použitie, nízka hlučnosť, prirodzená teplá farba žiarovkového ohrievača sú hlavnými výhodami produktu.Leto nás pozýva tráviť čas vonku, či už na terasách, balkónoch alebo v altánkoch, kde si môžeme toto krásne obdobie naplno užiť. Niekedy však popoludní, v noci alebo v neskorších mesiacoch môže byť príliš chladno na to, aby ste sa mohli naďalej stretávať s priateľmi vonku. V takomto prípade vám pomôže zavesený záhradný ohrievač Gerlach GL7735 - perfektný produkt pre nadšencov záhradných večierkov a posedení.

Detailné informácie

1
INDIVIDUÁLNA CENOVÁ PONUKA
2
ODBORNÉ PORADENSTVO
4
ZASTÚPENIE VÝROBCOV

Podrobný popis

Vonkajší halogénový žiarič Gerlach GL7735 bol navrhnutý na špeciálne použitie v krytých altánkoch či na terasách, pričom nie je určený na vnútorné vykurovanie. Jednoduchá montáž, stačí vyvŕtať 8 mm do betónu, pričom súčasťou balenia sú všetky potrebné montážne prvky. Ohrievač je vybavený 3 stupňami ohrevu 900 W, 1 200 W a 2 100 W a vykurovacím telesom z uhlíkových vlákien, efektívne ohreje až 19 m2. Pre pohodlie užívateľov je zariadenie vybavené diaľkovým ovládaním a časovačom odpočítavaním do plánovanej doby prevádzky v rozsahu 1-7 hodín. Krytie IP24 je odolné voči striekajúcej vode. Estetické spracovanie, jednoduché použitie, nízka hlučnosť, prirodzená teplá farba žiarovkového ohrievača sú hlavnými výhodami produktu.
Leto nás pozýva tráviť čas vonku, či už na terasách, balkónoch alebo v altánkoch, kde si môžeme toto krásne obdobie naplno užiť. Niekedy však popoludní, v noci alebo v neskorších mesiacoch môže byť príliš chladno na to, aby ste sa mohli naďalej stretávať s priateľmi vonku. V takomto prípade vám pomôže zavesený záhradný ohrievač Gerlach GL7735 - perfektný produkt pre nadšencov záhradných večierkov a posedení.

Charakteristika a technické údaje:
Terasový ohrievač
Puzdro z nehrdzavejúcej ocele
Vykurovací článok z uhlíkových vlákien
3 nastavenia výkonu: 900 W, 1 200 W, 2 100 W
Časovač 1-7 hodín
Diaľkové ovládanie (2 x AAA 1,5 V nie sú súčasťou balenia)
Jednoduché zavesenie (súčasťou balenia sú 2 reťaze a skrutky)
Vykurovacia plocha až 19m2
Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz
Výkon: 1900-2100 W
Stupeň krytia: IP24
Rozmery produktu: 56,5 x 56,5 x 30 cm
Hmotnosť: 4,17 kg

Vonkajší halogénový žiarič Gerlach GL7735 má vykurovacie teleso z uhlíkových vlákien, ktoré zaručuje tri nastavenia výkonu: 900 W, 1 200 W a 2 100 W. Vďaka tomu je možné teplotu ľahko prispôsobiť aktuálnym podmienkam a preferenciám ľudí využívajúcich tento spôsob vykurovania. Navyše môžete použiť časovač, ktorý uľahčuje nastavenie vykurovania a jeho vypnutie v určitých časových intervaloch. Všetky nastavenia sú možné pomocou diaľkového ovládača dodávaného s výrobkom. Plocha, ktorú toto zariadenie vykuruje, je najmenej 19 m2. Preto je zaujímavým a estetickým doplnkom akejkoľvek záhradnej párty, rodinnej oslavy, jarmoku alebo iných dôležitých udalostí, ktoré sa organizujú pod stanom alebo v zastrešenom priestore.
Balenie obsahuje dve reťaze a skrutky, ktoré uľahčujú pripevnenie ohrievača k povrchu. Nezabudnite však ponechať najmenej 40 cm voľného priestoru od stropu, 50 cm od steny a zaveste ho 180 cm nad podlahu. Vďaka tomu sa získajú optimálne parametre a nepoškodí sa budova, stan ani konštrukcia, ku ktorej bude zariadenie priskrutkované. Ohrievač je možné pripevniť priamo na strop alebo rám. Nastavenie dĺžky reťazí je možné vďaka karabínam. Výrobok je ideálny pre zastrešené terasy a altánky ale bude dobre fungovať aj ako vyhrievanie stanov. Kryt z nehrdzavejúcej ocele z neho robí odolné zariadenie odolné voči zmenám počasia.

Gerlach Germany ponúka výrobky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a zmyslom pre detail. Je značkou určenou pre najnáročnejších zákazníkova je súčasťou skupiny Adler Europe Group.
Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.''

Dodatočné parametre

Kategória: Halogénové, karbónove a kremíkové IR
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.17 kg
? výkon: 2000 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: